DIY inspirace: Dřevěné bedýnky v interiéru

17.06.2022

Bedýnky ze dřeva už dávno neslouží jen zelinářům na jablka a mandarinky. Jejich popularita v posledních letech raketově vzrostla. Aby také ne, jsou krásné a dají se s nimi dělat doslova zázraky. 

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Složíte do nich časopisy, potraviny, víno a všelijaké drobnosti, bedýnky jsou totiž úžasně variabilní. S namontováním koleček z nich lze vytvořit praktické vozíky na hračky, jdou také stavět na sebe, nebo zavěsit. Bedýnky mohou sloužit coby květinové stolky, police, či knihovny. 

Voní dřevem 

Nejčastěji se bedýnky vyrábí ze smrkového nebo borovicového dřeva. Pořídit si je můžete v přírodním vzhledu bez povrchových úprav, hitem jsou ale také ty ručně opálené. Zvýrazní se přirozená kresba dřeva a vznikne zajímavý interiérový doplněk s vintage vzhledem. 

Ručně opálená dřevěná bedýnka /ČistéDřevo/
Ručně opálená dřevěná bedýnka /ČistéDřevo/

Nebojte se popustit uzdu své fantazii

Velkou výhodou je, že bedýnky můžete sladit se stylem interiéru a natřít je do barev, které se vám líbí. Vyznavači minimalistického stylu ocení jejich přírodní tóny, případně pak sáhnou po černém, bílém nebo šedém nátěru. Rodiče malých dětí si vyhrají s jemnými pastely nebo zářivými barvami duhy. Bedýnka, která v sobě ukrývá dárek může být dokonce ozdobena originálním a osobním gravíróváním. 

A kde všude se dají bedýnky využít? Prohlédněte si naší velkou fotogalerii tipů: 

Dětský pokoj

Na květiny

Kuchyně

Koupelna a wc

Pracovna

Ložnice

Předsíň

Obývací pokoj


Soutěž

Od 27. června do 4. července 2022 probíhá na naší facebokové stránce soutěž o 3 sety bedýnek z eshopu ČistéDřevo.

Podmínky soutěže

  • sledujte profil Kouzlo lesa (stránce dejte buď "líbí se mi" nebo "sledovat")
  • napiště nám do komentáře pod soutěž na Facebooku, co podniknete s cenou za předpokladu, že vyhrajete - buďte originální, vtipní, dojímaví.

Soutěž poběží do půlnoci 4. července 2022. Poté vybereme tři komentáře, které nás nejvíc osloví a výherce zveřejníme 5. července na FB profilu Kouzlo lesa, tak si vyhodnocení pohlídejte. Součástí výhry je i zaslání na vaši adresu. 

Cena: Sada bedýnek ze smrkového dřeva 3 ks /ČistéDřevo/
Cena: Sada bedýnek ze smrkového dřeva 3 ks /ČistéDřevo/

Upozornění! Každý účastník může vložit pouze jeden komentář. Akce není sponzorována, podporována či spravována společností Facebook ani s ní spojena. Facebook nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům. Zapojením do soutěže souhlasí výherci se zveřejněním svého jména v případě výhry na webu a FB profilu Kouzlo lesa. V případě, že se nepodaří kontaktovat výherce do 8. července 2022, bude stejným způsobem vybrán náhradník.