Pozvánka na mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh Silva Regina

28.03.2024

Milujete les a k tomu se zajímáte o lesnickou techniku, myslivost a hospodaření v lese? V tom případě nesmíte začátkem dubna chybět na brněnském výstavišti! 

SILVA REGINA patří mezi stěžejní středoevropské lesnické a myslivecké veletrhy. Poslední ročník veletrhu se konal v roce 2022 spolu s veletrhem BIOMASA a setkal se s velkým zájmem návštěvníků i spokojeností vystavovatelů. 

Na veletrhu v letošním roce najdete i stánek Sdružení vlastníků obecních, soukromých a církevních lesů ČR (SVOL), které pro vás připravuje Kouzlo lesa.

V lesnické části veletrhu najdou návštěvníci vše pro hospodaření v lese, případně pro údržbu porostů ve městech. Po celou dobu konání akce zde budou probíhat i praktické ukázky použití strojů. Myslivecká část veletrhu se zaměří na prodej potřeb pro myslivost a pobyt v přírodě. V provozu je pódium s lesnickým i mysliveckým programem, těšit se můžete na vystoupeními trubačů, kynologů a sokolníků i na návštěvou známých osobností z řad myslivců. 

Lesnická část doprovodného programu se zaměří na edukaci vlastníků lesů, starostů a odborných lesních hospodářů.

V roce 2024 se SILVA REGINA bude konat souběžně s veletrhy TECHAGRO a BIOMASA. 

Komplex brněnských zemědělských a lesnických veletrhů patří největší tuzemské akce svého druhu. V rámci zvýšení komfortu vystavovatelů i návštěvníků bude v ročníku 2024 umožněno parkování přímo v areálu výstaviště.

Více o veletrhu zjistíte ZDE.